Marijampolės plaukimo, bėgimo ir triatlono meistrų klubo „Torpedos“ nariai iškovojo net 38 medaliu

Šių metų gegužės 2-3 dienomis Latvijos sostinėje Rygoje vyko šeštasis Baltijos Gintarinės taurės plaukimo veteranų čempionatas. Jame dalyvavo daugiau nei 170 dalyvių iš 7 šalių – Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Vokietijos ir Lietuvos. Dėl nugalėtojų taurės kovojo 35 plaukimo veteranų klubai, iš kurių 10 klubų atstovų iš Lietuvos. Aplenkę ekipas iš Kauno, Klaipėdos, Kaišiadorių, Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio bei Ignalinos miestų ir surinkę 298 komandinių taškų Marijampolės veteranų klubas „Torpedos“ iškovojo trečiąją vietą ir į gimtinę parsivežė mažąją Gintarinę taurę. Pirmąją vietą užėmė Estijos „U-klubi“, antąją – latvių klubas „Kipsala“.
Marijampolės klubui 26 aukso, 10 sidabro ir 2 bronzos medalius iškovojo A. Mažėtienė, M. Cinelien , V. Viskantienė, J. Pranckevičienė, S. Grigas, A. Guoga, G. Šenfeldas, V. Krasauskas ir A. Virbickas. Antanas Guoga pagerino vieną, o Gediminas Šenfeldas net tris savo amžiaus grupės Lietuvos plaukimo veteranų rekordus.

Sėkmingai šiose varžybose dalyvavo baidarininkė iš Gargždų Aida Vilimienė. Pačiu pirmuoju startu, 400 m laisvuoju stiliumi, A. Vilimienė savo amžiaus grupėje pagerino sau pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą, dabar jis yra – 5.29,47 sek. Rekordiniu tapo ir 100 m delfinu plaukimas – 1.29,91sek. Keitėsi rekordų lentelėje ir Aidos rekordas 200 m nuotolyje laisvuoju stiliumi – 2.35,91 sek., o 100 m kompleksiniame plaukime 1.25,26 sek. rezultatas tapo geriausiu asmeniniu pasiekimu. Visi šie startai buvo pergalingi.

Pergalių seriją A. Vilimienė ruošiasi tęsti irklavimo takeliuose: gegužės 17 dieną Strenčiuose (Latvija) ji išbandys jėgas 37,5 km irklavimo maratone, o birželio 11 dieną Pieštany (Slovakija) susirungs su stipriausiomis mūsų kontinento atstovėmis, Europos baidarių ir kanojų irklavimo meistrų maratono čempionate.