Rugpjūčio 1–12 d. Turine, Italija, vyko pasaulio meistrų sporto žaidynės, kuriose dalyvavo Lietuvos sporto veteranų delegacija. Delegaciją sudarė per 120 sportininkų, komandos vadovų, lydinčių asmenų ir kt. iš įvairių Lietuvos miestų.

Pasaulio meistrų žaidynės vienos masiškiausių sporto veteranų renginių pasaulyje, prilyginamos olimpinėms žaidynėms. Žaidynės organizuojamos kas ketveri metai. Pirmose žaidynėse, kurios vyko Toronte 1985 metais, dalyvavo 8300 dalyvių. Sporto žaidynių dalyvių skaičius vis auga ir Turinas sulaukė net 28000 atletų. Žaidynių programoje buvo numatytos 30 sporto šakų varžybos. Lietuviai startavo 7 iš jų – krepšinio (2 moterų ir 2 vyrų komandos), lengvosios atletikos, irklavimo, plaukimo, sunkiosios atletikos, baidarių ir kanojų irklavimo, dziudo sporto šakų varžybose.

Net ketvirtą kartą pasaulio meistrų žaidynių nugalėtojomis tapo Vilniaus krepšinio veteranių sporto klubas „Kamanė“. Žaidynių čempionu tapo vyriausias delegacijos atstovas, 75 metų sunkiaatletis Albinas Nausėda, dalyvavęs jau penkiose pasaulio veteranų žaidynėse. Gausiausią medalių kraitį susikrovė irkluotojai, net 37 medalius. Baidarių ir kanojų irkluotojai iškovojo 18 medalių, lengvosios atletikos – 25, plaukikai – 13, sunkiosios atletikos – 3. Pirmąkart olimpiadoje dalyvavę dziudo imtyninkai iškovojo du medalius. Varžybose rungėsi net 4 lietuvių krepšinio komandos (2 moterų ir 2 vyrų), bei iškovojo 3 medalių komplektus.

Alinantis Italijos karštis ir organizaciniai nesklandumai nesutrukdė Lietuviams kovoti dėl medalių. Preliminariais duomenimis sporto veteranų asociacijos „Penki žiedai“ nariai iškovojo 99 medalius (35 aukso, 40 sidabro, 24 bronzos). Šiuos duomenis tiksliname, nes pasaulio meistrų sporto žaidynėse pavieniai dalyvavo ir daugiau Lietuvos atstovų.
Kitos pasaulio meistrų žaidynės vyks 2017 metais Auklande (Naujoji Zelandija), o 2015 m. laukia startai Europos meistrų sporto žaidynėse Nicoje (Prancūzija).