Į priekį – su naujomis idėjomis

Kūno kultūros ir sporto departamente įvyko Lietuvos sporto meistrų asociacijos “Penki žiedai” ataskaitos ir rinkimų konferencija.

Asociacijos prezidentas Saulius Galadauskas, apžvelgdamas 2014–2017 m. laikotarpį, pažymėjo, kad asociacijos nariai, per šį laikotarpį nuveikė labai daug: aktyviai dalyvavo ir patys organizavo renginius, sėkmingai atstovavo Lietuvai tarptautinėse varžybose, kur iškovojo gausybę medalių, rengė seminarus ir konferencijas, plėtė ir stiprino klubų veiklą.

Taip pat apgailestavo ir kartu prisiėmė atsakomybę, kad jau antri metai asociacijai neskiriamas projektinis finansavimas iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo, sumažėjo valdžios dėmesys baigusiems karjerą sportininkams, kurie iki šiol aktyviai sportuoja ir sporto meistrų varžybose sėkmingai garsina Lietuvos vardą.

Lietuvos sporto meistrų asociacijos „Penki žiedai“ valdybos rinkimuose vienbalsiai dar vienai kadencijai buvo perrinktas S.Galadauskas. Viceprezidentais išrinkti: asociacijos steigėja, buvusi asociacijos prezidentė Danutė Ivašauskienė, mokytoja-metodininkė Genovaitė Tonkienė ir Lietuvos sporto enciklopedijos vyr. redaktorius, Lietuvos edukologijos universiteto dėstytojas Renatas Mizeras.

Šaltinis: www.sportas.info

 


Visos naujienos >>
  • Rėmėjai

  • Partneriai

  • Prisijunk

  • Žaidynės