Judrus savaitgalis Guopstuose

DSC_2758_1

Savaitgalį asociacijos nariai ir sporto meistrai rinkosi Guopstuose. Išlaikydami tradicijas, norėdami susitikti, aptarti rūpimus klausimus, pasidalinti naujienomis ir idėjomis, gegužės 19-21 d, Lietuvos sporto meistrų asociacija organizavo seminarą „Sveikatingumo savaitgalis minint 2017–sporto metus“.

Jau trečius metus iš eilės organizuojamas sveikatingumo savaitgalis sulaukia daugiau dalyvių ir norinčių aktyviai ir turiningai praleisti savaitgalį bendraminčių būryje.

Šiemet vėl sulaukėme svečių iš Baltarusijos. Prie mūsų noriai prisijungė ir Ukrainos sporto meistrai. Tad mūsų ratas plečiasi ir renginys įgyja tarptautinį mąstą.

Seminaro metu buvo skaitomi pranešimai, vyko sporto rungtys ir varžybos, komandinės vakarienės gamyba ir kiti užsiėmimai bei pramogos. Svečiai ir seminaro dalyviai, varžėsi krepšinio, futbolo, paplūdimio tinklinio, teniso aikštynuose. Drąsiausi nepabūgo „atidaryti” maudymosi sezono.

Gegužės 20 d. taip pat vyko asociacijos narių pasitarimas. Seminarą organizavo Lietuvos sporto meistrų asociacija ir Sporto klubas „Salilita“.


Visos naujienos >>
  • Rėmėjai

    lrytas_nuo_2010-12104650logo (1)LPIAlkksd_logotipas
  • Partneriai

    main-logocwt standard Logo jpeg- new