Malaizijoje – Lietuvos plaukiko triumfas

Pirmosios Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių sporto meistrų žaidynės pateko ir į Lietuvos sporto istoriją.

Malaizijoje prasidėjo Azijos ir Ramiojo vandenyno sporto meistrų žaidynės, kurias organizuoja Tarptautinė sporto meistrų organizacija. Jose apie 10 000 dalyvių rungiasi 22 sporto šakų varžybose. Žaidynėse gali varžytis profesionaliai nebesportuojantys atletai ne tik iš Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono.

Minimalus dalyvių amžius, priklausomai nuo rungties, svyruoja nuo 25 iki 35 m.

Jau per pirmąsias dvi žaidynių dienas net penkis medalius iškovojo Lietuvos plaukikai.

Sigitas Katkevičius (amžiaus grupė 60-64 m.) tapo čempionu 200 m kompleksiniame plaukime ir pelnė sidabrą 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje. Arlandas Antanas Juodeška (55-59 m.) triumfavo 50 m nugara plaukime ir laimėjo sidabrą 50 m nuotolyje peteliške. Vaidotas Gumbis (50-54 m.) iškovojo auksą 200 m distancijoje laisvuoju stiliumi.

„Medalį iškovoti nebuvo lengva. Dėl stipraus lietaus varžybos buvo nukeltos, tad teko kurį laiką palaukti savo starto. Konkurencija buvo didelė, tačiau pavyko paskutiniuosiuose 50 metrų galingai finišuoti ir iškovoti auksą”, – po pergalingo finišo pasakojo V. Gumbis.

Plaukikai dar varžysis estafečių varžybose.

Savo startų laukia ir lengvaatlečiai, kurių gretose yra ir 13 kartų (1983-1993) Lietuvos čempionė, rekordininkė, 1986 m. SSRS čempionė, 1986 m. Europos uždarų patalpų čempionato prizininkė, pasaulio maratono taurės varžybų nugalėtoja Regina Čistiakova.
Šaltinis: sportas.info

 


Visos naujienos >>
  • Rėmėjai

  • Partneriai

  • Prisijunk

  • Žaidynės