Skreimulinių lankų grupės nugalėtojai ir prizininkai - E. Butkus, A. Stankus, S. Meleškevičius

Gegužės 17–18 dienomis Smiltynėje vyko tarptautinės šaudymo iš lanko varžybos „Sanrestos taurė“. Akies taiklumą varžybose bandė sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos šaudydami iš 70 metrų atstumo olimpiniais, iš 50 metrų atstumo skriemuliniais ir iš 30 metrų atstumo istoriniais lankais. Šaudant istoriniais lankais lyderio poziciją iškart užėmė kretingiškis Tomas Pocius 36 šuviais surinkęs 200 tšk. Tačiau sekančią 36 šūvių seriją geriau sušaudė komandos draugas Donatas Katkus 230 tšk. ir iškovojo čempiono taurę. Trečioje vietoje liko Mindaugas Rapalis iš Telšių.
Skriemulinio lanko kategorijoje taikliausiai šaudė kaunietis Alfredas Stankus, antrą vietą iškovojo šiaulietis Edmundas Butkus, trečias liko Sergejs Meleškevičs iš Venspilio.
Lygiagrečiai vykusiose veteranų (vyresni nei 50 metų) varžybose taikliausiai šaudė klaipėdietis Vidmantas Vaičekauskis, antrą vietą iškovojo kaunietis Gediminas Maksimavičius, apšaudęs klaipėdietį Romualdą Rečiūgą.
Didžiausia kova dėl taikliausio lankininko titulo užvirė tarp penkiolikos olimpinio lanko meistrų. Nenugalėtas liko klaipėdietis Lenardas Bernotas, o antrą vietą iškovojo šiaulietis Modestas Šliauteris. Trečią vietą iškovojo klaipėdietis Romualdas Rečiūga įtemptoje kovoje nugalėjęs Gediminą Maksimavičių ir atsirevanšavęs už veteranų varžybas.

Smiltinėje rinkosi šaudymo iš lanko entuziastai

Komandinėse varžybose nugalėtoja tapo Klaipėdos sporto klubo „Harmonija“ komanda, antrą vietą iškovojo komanda iš Kauno „Kauno lankininkai“.
Inirtinga kova vyko tarp Klaipėdos sporto klubo „Harmonija–2“ ir Venspilio sporto klubo „Odisėjas“, kurioms neužteko 18 šūvių serijos išaiškinti trečios vietos laimėtojo. Lankininkams prireikė šaudyti papildomai po vieną šūvį (kalbant futbolo terminologiją buvo atlikti baudos smūgiai). Svečiai iš Latvijos neatlaikė išbandymo ir turėjo pripažinti Klaipėdiečių pergalę.
Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti sporto veteranų asociacijos „Penki žiedai“ įsteigtomis taurėmis ir medaliais. Skriemulinio lanko kategorijos ir olimpinio lanko nugalėtojams įteiktos pereinamosios taurės.