2010 m. gruodžio 10 d. vyko Sporto veteranų asociacijos „Penki žiedai“ narių pasitarimas ir kalėdinis renginys. Asociacijos narių pasitarime buvo aptarti 2010 m. nuveikti darbai, aptartos tolimesnės ateities perspektyvos.
Po pasitarimo visi asociacijos narai buvo pakviesti į draugiškas varžybas, kur susitiko Lietuvos Respublikos Seimo vyrų komanda ir Vilniaus krepšinio klubo „Svajos“ moterų krepšinio komanda – daugkartinės Lietuvos, keturiskart pasaulio ir dukart Europos senjorų čempionės.
Nežiūrint į tai, kad prieš varžybas „Svajos“ merginos buvo maloniai apdovanotos nuostabiomis rožėmis, Lietuvos Respublikos Seimo vyrai nuo pat pirmų minučių kilo į kovą ir net negalvojo lengvai pasiduoti.
Lietuvos Respublikos Seimo komandai vadovavo buvęs Lietuvos moterų krepšinio rinktinės treneris Vydas Gedvilas, kuriam vadovaujant 1997 m. Budapešte, Lietuvos moterų rinktinė iškovojo Europos čempionato auksą. Jo buvusi auklėtinė Rima Petronytė–Bražėnienė, kuri taip pat 1997 m. tapo Europos čempione, šį kartą žaidė priešingose aikštelės pusėse, tačiau žinodami vienas kito pranašumus ir trūkumus, nepaleido vienas kito ir aikštelėje.
Nežiūrint to, kad tai buvo draugiškos rungtynės, nusileisti nenorėjo nei viena, nei kita komanda.
Vyrų žaidimui dirigavo Vydas Gedvilas, kuris ne tik pats taikliai atakavo, bet ir  „maitino“ kamuoliais savo aukštaūgius žaidėjus. Tad  ir Andrius Mazuronis, Mindaugas Bastys lengvai pelnė taškus. „Svajos“ merginos mėgino atakuoti ir iš arti ir iš toli. Tai puikiai sekėsi Adelei Balaišienei ir Žiedūnei Cijunčikienei
Prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo 38-33 Lietuvos Respublikos Seimo komandos naudai. Po ilgosios pertraukėlės „Svajos“ merginos, perpratusios vyrų taktiką, puolė į mūšį.
Aikštelėje pasižymėjo buvusi ilgametė Lietuvos rinktinės žaidėja Loreta Berūkštienė, kuri savo veržliais prasiveržimai stebino vyrus, gynyboje gerai žaidė Alina Galvelytė. Nors vyrams gerai talkino Algis Kazulėnas, rezultatas po trečio kėlinio tapo 42-43 „Svajos“ naudai.
Įdomybės prasidėjo ketvirtame kėlinyje. Lietuvos Respublikos Seimo vyrai tiesiog užgulė „Svajos“ krepšį, taikliai atakavo Aleksandr Sacharuk ir Žilvinas Šilgalis. Tokio akibrokšto nesitikėjusios merginos išbarstė turėtą pranašumą ir likus žaisti 4 min iki kėlinio pabaigos Lietuvos Respublikos Seimo vyrai jau pirmavo 5 taškais. Ir tada, kai atrodė, kad rungtynių baigtis aiški, „Svajos“ merginos, palaikomos gausiai susirinkusių sirgalių puolė į šturmą. Tuo metu savo žodį tarė Rima Bražėnienė, kuri šaltakraujiškai įmetė du tritaškius ir persvėrė rezultatą.
Rungtynes laimėjo „Svaja“ rezultatu 57-55 (17-15, 16-23, 10-4, 14-13). Nugalėtojų komandoje pasižymėjo Loreta Berūkštienė – 22, Žiedūnė Cijunčikienė – 14. Lietuvos Respublikos Seimo komandoje nesulaikomas buvo Andrius Mazuronis -16, Vydas Gedvilas –10 taškų.
Vilniaus „Svaja“ – Loreta Berūkštienė, Rima Petronytė-Bražėnienė, Žiedūnė Cijunčikienė, Adelė Balaišienė, Jolanta Jurčiuvienė, Alina Galvelytė, Gražvydė Narušienė, Daiva Šakalienė, Svaja Gilytė, Ramunė Gilienė.
Lietuvos Respublikos Seimo komanda – Vydas Gedvilas, Mindaugas Bastys, Žilvinas Šilgalis, Andrius Mazuronis, Aleksandr Sacharuk, Gintaras Steponavičius, Algis Kazulėnas, Vytautas Galvonas, Andrius Šedžius, Jonas Liesys, Mantas Varaška.
Po rungtynių visi renginio dalyviai buvo pakviesti į Sporto veteranų asociacijos „Penki žiedai“ kalėdinį renginį, kuris vyko Š. Marčiulionio sporto bare „Stars & Legends”. Ten svečius pasitiko Senelio Šalčio atsiųstas kalėdų nykštukas, kuris neleido niekam nuobodžiauti. Visi renginio dalyviai galėjo pabendrauti tarpusavyje, pasivaišinti skaniais patiekalais, pasišokti ir pažaisti įvairius žaidimus.