Turine 80-čio Eimučio atliktas špagatas ir artimiausi lietuvių startai

Jau rytoj, liepos 27d. Turine bus pakelta Europos sporto meistrų žaidynių vėliava ir prasidės daugiau nei savaitę truksiantis sporto renginys į kurį suvažiuos vyresnio amžiaus sportininkai iš viso pasaulio.

Šiandien sportininkų centre jau buvo galima sutikti ir lietuvių – irkluotojus, plaukikus, sunkiaatlečius ir kt., kurie džiaugėsi sėkminga kelione ir ryžtingai yra nusiteikę artėjantiems startams

Sunkiaatlečiams nuotaiką aptemdė organizatorių paskirta varžybų vieta, kuri nuo Turino miesto centro nutolusi apie 30 kilometrų. „Gaila negalėsime dalyvauti atidarymo ceremonijoje ir kartu su Lietuvos sportininkais žygiuoti iškilmingoje eisenoje, įspūdingomis Turino gatvėmis. Taip pat, šie 40 laipsnių šilumos mums nėra parankūs, tikrai bus sunku pasiekti geriausius rezultatus. Bet mes stengsimės ir kovosime“, – kalbėjo Eimutis Povilas Balčiukonis, kuris pokalbio pabaigoje atliko špagatą, taip rodydamas pavyzdį mūsų jaunajai kartai. Priminsime, kad Eimutis šiais metais atšventė 80 metų sukaktį !!!

Plaukikių Jolantos ir Ramunės kelionė nenuvargino. Atletės džiaugėsi galimybe dalyvauti žaidynėse. „Dabar mums svarbiausias uždavinys – susirasti baseiną“ – geros nuotaikos ir energijos nestokodamos kalbėjo sportininkės.

Irkluotojai, kaip ir sunkiaatlečiai taip pat varžysis už miesto. Varžybos vyks „Lago di Candia“ ežere, tai – mažas, seklus Italijos ledynų ežeras, kuris nutolęs nuo miesto centro apie 40 kilometrų. Tačiau irkluotojai dėl to labai nesijaudina, nes dažniausiai jų varžybos vyksta atokiau nuo miesto.

Nors oficialus žaidynių atidarymas vyks liepos 27 d. tačiau dalis varžybų jau prasidėjo. Liepos 26 d. startavo dviratininkai, futbolo meistrai, dziudo kovotojai, šaudymo atletai.

Pirmieji kovas pradės sunkiaatlečiai

Liepos 27 d. startai

Amžiaus grupė Vardas Pavardė
80 + Albinas Vytautas Nausėda
80 + Eimutis Povilas Balčikonis
75 + Valerij Koreshkov
70 + Vladas Kairys

Visos naujienos >>
  • Rėmėjai

  • Partneriai

  • Prisijunk

  • Žaidynės