Birželio 2-4 dienomis Marijampolės plaukimo meistrų klubo Torpedos nariai Stasys Grigas ir Vilmantas Krasauskas  startavo  atvirame Lenkijos plaukimo veteranų čempionate . Varžybos vyko moderniame 50 m ilgio ir 10 takelių Varšuvos baseine.

Klubiečiams  teko varžytis tarp 326 atletų iš 65 klubų, atstovavusių  Lenkiją, Vokietiją  ir Lietuvą. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, taip pat buvo teikiami diplomai  už pasiektus rezultatus iki šeštos vietos visuose nuotoliuose ir amžiaus grupėse.

Stasys Grigas 80-84 metų amžiaus grupėje iškovojo septynis medalius : 4 sidabro, plaukdamas 100 m, 200 m, 400 m laisvu stiliumi, 200 m nugara. Dar  3 bronzos laimėjo, plaukdamas 50 m laisvu stiliumi, 50 m ,100 m nugara nuotolius. 800 m laisvu stiliumi rungtyje Vilmantas Krasauskas 55 -59 metų amžiaus grupėje tapo Lenkijos čempionu.  Dar 3 sidabro medalius laimėjo 100 m, 200 m , 400 m laisvu stiliumi nuotoliuose.

Šią vasarą aštuonių klubo Torpedos narių dar laukia startas Europos sporto meistrų žaidynėse Tamperėje (Suomija) ir penkių narių  Pasaulio plaukimo veteranų čempionatas Fukuokoje (Japoniją).

Nuotrauka ir informacija: Marijampolės plaukimo meistrų klubas Torpedos