Baidarių ir kanojų irklavimo klubo “Rovingas” veteranai pasiekė puikių rezultatų Lenkijoje vykusiame baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio meistrų sprinto čempionate – iškovoti trys aukso ir trys bronzos medaliai. Mūsų veteranai pasižymėjo tarp daugiau nei 300 irkluotojų iš 18 pasaulio valstybių.
Du aukso medalius tarp 45-54 metų amžiaus grupės vyrų iškovojo baidarininkas Sigitas Bulovas.
Jis kartu su Pavelu Bespalovu iš Panevėžio, JAV gyvenančiu Aleksandru Ambotu bei Sergejumi Strelcovu iš Rusijos neturėjo lygių keturviečių baidarių 500 m varžybose.
Dar po vieną aukso medalį mūsiškiai iškovojo, plaukdami 2000 m. Šioje rungtyje vietoje S. Strelcovo irklavo kitas Rusijos atstovas – JAV gyvenantis Ivanas Kireevas.
Aukso medaliu pasipuošė kanojininkas Romas Daugnora. Pastarasis irkluotojas kartu su Belgijoje gyvenančiais Ričardu Balčiuliu (kilęs iš Panevėžio) ir Igoriu Frolovu (kilęs iš Rusijos) bei Latvijos atstovu Jefimu Klementjevu visus aplenkė 2000 m varžybose tarp 45-54 metų sportininkų.
Bronziniais apdovanojimais džiaugėsi – Aleksandras Nazarovas iš Klaipėdos, Romualdas Kudirka iš Kauno ir Eugenijus Taparauskas iš Joniškio.
Aleksandras Nazarovas (35-44 m amžiaus grupė) vienviete kanoja 2000 m varžybose finišavo trečias.
Romualdas Kudirka kartu su Antanu Gaigalu iš Kauno bei Latvijos atstovais Sergejumi Stepanovu ir Jurijumi Koposovu keturviečių kanojų 500 metrų nuotolio rungtyje, užėmė trečią vietą 55 – 64 m amžiaus grupėje
Eugenijus Taparauskas su Jevgenijumi Sokolovskiu iš Trakų, Sergejumi Kononeko iš Vilniaus bei šiuo metu Belgijoje gyvenančiu Ivanu Suchorukovu iškovojo trečiąją vietą tarp 55-64 metų amžiaus grupės vyrų, keturviečių baidarių 500 metrų nuotolio lenktynėse.
Rugsėjo mėnesį mūsų irkluotojai – veteranai ruošiasi dalyvauti Pasaulio maratone kuris vyks Baynoles (Ispanija).