Vasario 12 d. Vilniuje JEEP Arenoje vyko Nepriklausomybės taurės krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai Vasario 16-ajai paminėti. Šiame turnyre susitiko Lietuvos Respublikos Seimo ir Vilniaus “Statyba-Senjorai” komandos.

“Tikiuosi, kad mano komandos draugai nesupyks už šiuos pasakytus žodžius, tačiau noriu pasakyti, kad esu senas Vilniaus „Statybos“ gerbėjas, tad man šios dienos susitikimas yra labai svarbus ir įdomus“, – prieš prasidedant susitikimui kalbėjo Seimo narys Ramūnas Karbauskis.

Po labai atkaklios kovos rungtynes 59-65 laimėjo Seimo komanda, kurios gretose net 18 taškų pelnė Seimo narys Andrius Kupčinskas. Taip pat nugalėtojai buvo apdovanoti, Lietuvos sporto meistrų asociacijos  „Penki žiedai“ įsteigta atminimo taure.

Gausiai susirinkusius žiūrovus ir abiejų komandų žaidėjus džiugino Jelenos Koroliovos rungtynių šokių akademijos auklėtinių pasirodymai, kurie sukūrė nuotaikingą renginio atmosferą.

Renginio pabaigoje buvo išrinkti ir abiejų komandų naudingiausi bei gražiausio metimo laureatai.

Lietuvos sporto meistrų asociacijos „Penki žiedai“ prezidentas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto viceprezidentas Saulius Galadauskas pasidžiaugė, kad rengtynės buvo labai įdomios ir intriguojančios, abi komandos demonstravo veržlumą, atkaklią kovą, kartu nestokojo ir puikios nuotaikos.