Liepos 14-17 dienomis Druskininkuose, po penkių metų pertraukos, vyko Pasaulio lietuvių sporto žaidynės, kuriose dalyvavo virš 2,3 tūkstančio dalyvių iš 26 pasaulio šalių. Pagrindinis žaidynių tikslas – per sportą padėti užsienyje gyvenantiems lietuviams išsaugoti ir puoselėti  savo šaknis, pažinti dabartinį šalies gyvenimą ir žmones.

Šiose žaidynėse aktyviai dalyvavo ir varžėsi su pasaulio lietuviais, virš 50 Asociacijos “Penki žiedai” narių, kuriems žaidynės paliko pačius gražiausius įspūdžius.

Klaipėdos sporto klubas “Ąžuolas” – “Renginys fantastiškas, labai labai patiko tiek kultūrinė programa, tiek ir sportinė, o labiausiai bendravimas su pasaulio lietuviais. Jeigu leis sveikatos žadame ir kitose žaidynėse dalyvauti”, – Žiedūna Bielinienė.

Klaipėdos plaukimo veteranų sporto klubas “Nendrė” – “Seniai buvome tiek daug dėmesio ir pagarbos sulaukę, kaip šiose žaidynėse. Pačios žaidynės nuostabios, labai gražus renginys. Ypač įsiminė trispalvės nešimas per miestą. Iš naujo atradome Druskininkus – nuostabus, labai gražus ir įspūdingas miestas su kerinčia gamta ir tvarka. Man, atrodo, kad tai pati geriausia vieta rengti tokio tipo sporto renginius. Taip pat puikų įspūdį paliko ir sporto kompleksas su puikiu baseinu. Išsivežėme pačias gražiausias ir geriausias emocijas iš šio renginio”, – Lilija Knašiutė-Viskantienė

OS klubo “Labirintas” – “Šios žaidynės mums labai patiko, buvo tikrai viskas gerai. Pavyko iškovoti ir medalius, todėl džiaugiamės ir laukiame ateinančių žaidynių”, Vidimantas Bumelis