Ketvirtadienį mūsų krepšininkai Vilniaus Statyba senjorai amžiaus grupėje 70+ finale susitiko su Estijos Kalev sporto meistrais. Nors pirmąjį susitikimą lietuviai prieš Estijos krepšininkus ir buvo laimėję daugiau nei įtikinamai, net 30 taškų skirtumu (59:29), tačiau finaliniame susitikime vyko atkakli kova iki paskutinių susitikimo minučių.

Rungtynių akimirka/(C)Renatas Mizeras

Nuo pirmo kėlinio įsiveržę lietuviai išlaikė įgytą pranašumą visų rungtynių metų, tačiau Estijos krepšininkai visą laiką neleido lietuviams nutolti ir išlaikė įtampą bei intrigą iki pat rungtynių pabaigos. Rezultatyviausias lietuvių gretose buvo Jonas Žižliauskas pelnęs 13 taškų, taip pat lietuvių gretose žaidęs vokietis Klausas Šmitas (Klaus Schmitt) pelnęs 9 taškus.

Jonas Žižliauskas/(C)Renatas Mizeras

„Nors finalinėse rungtynėse ne viskas sekėsi, kaip planavome, tačiau džiaugiuosi, kad vyrai pademonstravo kovingumą ir charakterį iki paskutinių minučių. Manau, tai svarbiausia !!! Džiaugiuosi iškovotu aukso medaliu ir naudodamasis proga noriu padėkoti Lietuvos sporto meistrų asociacijai „Penki žiedai“ ir Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui už labai gražias aprangas, skiriamą dėmesį veteranų sportui ir žinoma palaikymą rungtynių metu“, ­– po varžybų kalbėjo komandos žaidžiantysis treneris Valentinas Matulaitis.