Pirmadienį  Kaune, mikrobravore „Volfas Engelman Studija“, vyko Asociacijos „Penki žiedai“ metinis klubų vadovų susirinkimas ir šventinis Kalėdinis vakaras su ekskursija.

Renginio akimirka/ © Renatas Mizeras

Susirinkimo metu Asociacijos „Penki žiedai“ prezidentas Saulius Galadauskas apžvelgė prabėgusius metus, pasidalino mintimis apie tolimesnius veiklos planus, palinkėjo šiltų ir visapusiškai turtingų Naujųjų metų.

Prezidentas Saulius Galadauskas/ © Renatas Mizeras

Palinkėjimus ir šiltus žodžius susirinkusiems sporto meistrams taip pat sakė alaus daryklos „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Marius Horbačauskas ir Saulius Galadauskas/ © Renatas Mizeras

Oficialiąją susirinkimo dalį keitė ekskursija po mikrobravoro „Volfas Engelman Studija“ alaus daryklą. Ekskursijos metu buvo pristatytas alaus gimimo kelias, rūšys, kvapai, kiti ingredientai, kartu galimybė paragauti skirtingo salyklo rūšių.

Renginio akimirka/ © Renatas Mizeras

Bene daugiausiai klausimų gidė susilaukė apie gamyklos degustatoriaus darbą, radosi dalyvių tarpe ir savanorių padirbėti. Tačiau nustūmus juokus į šalį paaiškėjo, kad tai labai atsakingas, žinių ir patirties reikalaujantis darbas.

Valentinas Matulaitis/ © Renatas Mizeras

Renginio dalyviai taip pat turėjo galimybę paragauti keleto rūšių alaus, įvertinti jų kvapą, spalvą ir aromatą, kartu jaukioje aplinkoje prisiminti pasiektas pergales, linksmus nutikimus ir ateinančius startus.