Gegužės 19-22 dienomis, Kroatijoje vyko Pasaulio rankinio meistrų taurės čempionatas. Jame dalyvavo 3 Lietuvos komandos, dvi vyrų komandos +50 ir +35 amžiaus grupėse, bei +30 moterų komanda.

Lietuvos rankinio meistrų išvyką į Kroatiją. Nuotrauka Lietuvos rankinio veteranų asociacija

Pasaulio rankinio meistrų nugalėtojomis tapo lietuvės, atstovaujančios RK Kauno Ąžuolo komandą.

RK Kauno Ąžuolo komandą su iškovota taure. Nuotrauka Lietuvos rankinio veteranų asociacija

Jos finalinėje kovoje po baudinių metimų serijos nugalėjo vengres rezultatu 9:8 ir iškovojo taurę.

Deja, +35 RK Šmarškai vyro rankinio meistrai buvo visai prie pat medalių, pritrūko šiek tiek sėkmės. Vyrai tenkinosi ketvirtąją vietą, kas yra labai aukštas rezultatas. Šaunuoliai.

RK Šmarškai vyrų rankinio meistrų komanda. Nuotrauka Lietuvos rankinio veteranų asociacija

Nors +50 RK Kauno Ąžuolo vyrai buvo ir tolėliau nuo medalių, tačiau didžiausias laimėjimas jiems yra geros patirtos emocijos žaidžiant rankinį.

RK Kauno Ąžuolo vyrų rankinio meistrų komanda. Nuotrauka Lietuvos rankinio veteranų asociacija

Lietuvos rankinio veteranų ir Lietuvos sporto meistrų asociacija “Penki žiedai” bendruomenės labai džiaugiasi esamais rezultatais ir linki visiems sportinio ryžto, bei užsispyrimo siekiant savo tikslų.

Pranešimas parengtas pagal Lietuvos rankinio veteranų asociacijos teiktą informaciją.