Sveikiname Alytaus vandensvydžio sporto ir rekreacijos klubo „Dzūkijos vandenis“ narį Sigitą Katkevičių pagerinus jau antrąjį šiais metais Europos sporto meistrų plaukimo rekordą !!!

Atvirajame Nyderlandų sporto meistrų plaukimo čempionate Sigitas iškovojo ne tik aukso medalį, bet tai padarė pagerindamas Europos sporto meistrų rekordą 65+ amžiaus grupėje, 200 m. plaukimo krūtine, 50 m. baseine.

„Labai gražios ir jaudinančios emocijos iš Olandijos. Čempionate dalyvavo labai daug dalyvių iš 8 skirtingų šalių, konkurencija buvo tikrai didelė. Labai gražus baseinas, puiki organizacija, tikra plaukimo šventė, kurioje pavyko pasiekti aukštą rezultatą.

Ruošiuosi Europos sporto meistrų plaukimo čempionatui, sieksiu taip pat greitai plaukti, nors šiuo metu susiduriu su baseino treniruotėms trūkumu. Tenka iš Alytaus važiuoti į Druskininkus, Prienus, Kauną, kartais treniruotę daryti ežere, bet aš nesiskundžiu džiaugiuosi ir mėgaujuosi plaukimu“, – Sigitas Katkevičius

Anksčiau, šiais metais Sigitas pagerino Europos sporto meistrų čempionato rekordą toje pačioje distancijoje ir rungtyje tik trumpesniame 25 m. baseine.

Sveikiname ir didžiuojamės !!!!

Nuotrauka Arlandas Juodeška